ליעוץ, הכוונה או כל שאלה צרו קשר

בדיקת ראייה אופטומטרית. קביעת מרשם משקפיים והתאמת פתרונות ראייה מתקדמים. הבדיקה כוללת חדות ראיה, בדיקת תשבורת, איזון דו עיני, הערכת תפקודי ראיה.

בדיקת ראייה לרישיון, צו ראשון, שייט, תעסוקתי, בדיקה לעדשות מגע כולל מיפוי קרנית וביקורות.

מסגרות מותגים- רייבן, דולצ'ה גבאנה, אוקלי, פראדה, אתניה ברצלונה, ווג, ארמני, לאורה ביאגוטי, טד בייקר, פריקשואו

בדיקת התאמה לעדשות מגע, בדיקת התאמה לעדשות סקלרליות/ מיוחדות, מיפוי קרנית, הדרכת עדשות מגע, מכירת עדשות מגע יומיות וחודשיות.

טיפול שליטה בקוצר ראיה, עדשות לקרטוקונוס, עדשות לעין יבשה, עדשות לאחר השתלת קרנית, בדיקות ראיה, בדיקות מיקוד ראיה לילדים כולל סיכום לגורמים טיפוליים ומוסדות, בדיקות ראיה לילדים/מבוגרים על הספקטרום האוטיסטי, בדיקות שיקום ראייתי וראייה ירודה

השאירו את מספר הטלפון ואחזור אליכם בהקדם!

מיכל להב רייס, אופטומטריסטית B.Sc. ניסיון קליני של 15 שנים. חברת הוועד הארצי של מועצת האופטומטריסטים בישראל ובוחנת במבחנים המעשיים לאופטומטריסטים מטעם משרד הבריאות. 
מבצעת התאמות מולטיפוקלים, בדיקות ראיה, בדיקות התאמה לעדשות מגע, בדיקות לילדים וטיפול אורתופטי בילדים, בדיקות מיקוד ראיה. התאמת פילטרים ואביזרי ראיה. 

arm-eyeglasses-eyewear-1068866
לילך
לילך
@ Lilach Kaciely Shifman
קרא עוד
תודה ענקית על שרות מצויין ועזרה גדולה
שירלי
שירלי
@Shirly Naim-molad Or
קרא עוד
ממליצה בחום- יחס מקצועי, שירותיות גם לאחר הקניה. מאוד מרוצה ומרגישה שיש לנו מקום מסודר למעקב וטיפול. תודה מיכל♡
רווית
רווית
@Ravit Shaked
קרא עוד
יש נשים/בעלות עסקים בכפר שהמפגש שלי איתן בעיקר וירטואלי אבל מרגיש כאילו נפגשנו ממש. היום סוף סוף זכיתי לפגוש את מיכל להב רייס - אופטומטריסטית שמעתי עליה רבות ונפלאות ובדיקת ראיה לחידוש הרישיון הפגישה ביננו. חייבת להודות שהתרשמתי מאוד מהמקצועיות, הרצינות, האדיבות ומטיב השירות החנות בהחלט מזמינה, מבחר עצום של משקפיים, אנרגיה כל כך טובה ומזמינה והכי בולט שמיכל עובדת מאהבה שמחתי לפגוש אותך וסופסוף במרחב האמיתי
גלית
גלית
@גלית שמש
קרא עוד
רציתי להודות ולהוקיר את השירות של מיכל להב רייס - אופטומיטריסטית. מיכל הכינה לי את המשקפיים שהזמנתי וכשהבינה שאני לא מספיקה להגיע לקחת מהחנות הגיעה עד אליי הביתה והביאה לי את המשקפיים שהכי חשוב יצאו מהממות. תודה רבה
אליאור
אליאור
@Elior Sharon
קרא עוד
מכיוון שאני רואה מצוין הבאתי בן משפחה לבדיקת עיניים לאחר שנים של בדיקות חוזרות והחלפות משקפיים רבות. אחרי בדיקה של מיכל והתאמת משקפיים בזמן קצר בתכלית הבחור כמו "נולד מחדש".. אני שמח שבחרתי במיכל וכל צורך שלי בשירות אופטומטריסט בהחלט מיכל תהיה הכתובת "בלי למצמץ".
הקודם
הבא

קבעו תור עוד היום!