אודות

אודות מיכל להב רייס

מיכל להב רייס, מאסטר באופטומטריה, אופטומטריסטית B.Sc. M.Optom ניסיון קליני של 26 שנים באופטומטריה. אופטומטריסטית במרכז רפואי רבין- בילינסון השרון, חברת ועדת הבחינות באופטומטריה של משרד הבריאות, חברת מועצת האופטומטריסטים בישראל ובוחנת במבחנים המעשיים לאופטומטריסטים מטעם משרד הבריאות, חברת ועדת נהלי בדיקות של מועצת האופטומטריסטים, מחברת דוח השכלה גבוהה לאוניברסיטת AAOP עם פרופ' עמנואל טרכטנברג ומר גיל זהר.

הכשרות נוספות ולימודי המשך בתחום אופטומטריית ספורט, אופטומטריה פדיאטרית, שיקום ראייתי לאחר גידולי ראש, טראומות או פגיעות נוירולוגיות, שליטה בקוצר ראיה, עדשות סקלרליות. מבצעת בדיקות ראיה, בדיקות התאמה לעדשות מגע, בדיקות ראיה למטופלים על הספקטרום האוטיסטי, עדשות מגע מיוחדות, עדשות סקלרליות, התאמת עדשות מולטיפוקליות, אורתוקרטולוגיה, טיפולי שליטה במיופיה )קוצר ראיה(, בדיקות לילדים וטיפול אופטומטרי בילדים, בדיקות מיקוד ראיה. מנהלת המרפאה לראיה ירודה בבית חולים בילינסון בה מבצעת התאמת פילטרים ואביזרי ראיה כגון מגדלות, טמ"סים טלסקופים למטופלים עם מחלות רשתית ניווניות, מחלות דלקתיות ומחלות קרנית. מתאימה עדשות מגע מיוחדות למחלות קרנית ולמושתלי קרנית.

 

 

 

"אופטומטריה משנה חיים של אנשים. ראיה טובה היא מתנה גדולה.זה מרגש אותי כל פעם מחדש. אנחנו לא שמים לב בכלל כמה העיניים שלנו עובדות קשה כל היום. אני מחוייבת לתת למטופלים שלי את הכי טוב שאני יכולה. לגרום לעיניים של המטופלים שלי לנוח ולמטופלים שלי לראות הכי טוב שהם יכולים. אופטומטריה בשבילי היא לא סתם מקצוע- היא ייעוד."

/http://michallahavrice.wordpress.com

חוויית שרות אני מקפידה על חוויית שירות אחרת, מציעה מחירים אטרקטיביים, מקבלת בשעות מטורפות. לאורך כל הדרך תמיד חשבתי מה היה יכול להיות בעל ערך עבורי כלקוחה וכמטופלת, לאן הייתי ממשיכה לחזור ולמה. אלו הדברים שהמטופלים שלי מקבלים ממני.

מקצועיות בקליניקה ציוד בדיקות מהמתקדמים בעולם. בדיקה ללא פשרות. בדיקות לילדים. בדיקות לגיל השלישי. בדיקות לאחר ניתוחי עיניים. התאמת מולטיפוקלים. התאמת תכניות תרפיה ויזואלית לילדים. מיפוי קרנית. התאמת עדשות מגע.

מיכל להב רייס