אודות

אודות מיכל להב רייס

 • שעות פעילות: לא שגרתיות

  שנות נסיון: 20

  מיכל להב רייס, מאסטר באופטומטריה, אופטומטריסטית B.Sc. M.Optom ניסיון קליני של 20 שנים.עובדת במרכז רפואי רבין- בילינסון השרון, חברת ועדת הבחינות באופטומטריה של משרד הבריאות, חברת הוועד הארצי של מועצת האופטומטריסטים בישראל ובוחנת במבחנים המעשיים לאופטומטריסטים מטעם משרד הבריאות. 
  מבצעת התאמות מולטיפוקלים, בדיקות ראיה, בדיקות התאמה לעדשות מגע, עדשות מגע מיוחדות, אורתוקרטולוגיה, בדיקות לילדים וטיפול בילדים, בדיקות מיקוד ראיה. התאמת פילטרים ואביזרי ראיה. 

  "אני מכורה לרגע הזה בו מטופל שלי מרכיב בפעם הראשונה את המשקפיים ואומר: וואו!
  זה מרגש אותי כל פעם מחדש. אנחנו לא שמים לב בכלל כמה העיניים שלנו עובדות קשה כל היום. אני מחוייבת לתת למטופלים שלי את הכי טוב שאני יכולה. לגרום לעיניים של המטופלים שלי לנוח. אופטומטריה בשבילי היא לא סתם מקצוע- היא ייעוד."

  http://michallahavrice.wordpress.com/

 • חוויית שרות

  אני מקפידה על חוויית שירות אחרת, מציעה מחירים אטרקטיביים, מקבלת בשעות מטורפות. לאורך כל הדרך תמיד חשבתי מה היה יכול להיות בעל ערך עבורי כלקוחה וכמטופלת, לאן הייתי ממשיכה לחזור ולמה. אלו הדברים שהמטופלים שלי מקבלים ממני. 

 • מקצועיות

  בקליניקה ציוד בדיקות מהמתקדמים בעולם. בדיקה ללא פשרות. בדיקות לילדים. בדיקות לגיל השלישי. בדיקות לאחר ניתוחי עיניים. התאמת מולטיפוקלים. התאמת תכניות תרפיה ויזואלית לילדים. מיפוי קרנית. התאמת עדשות מגע. 

מיכל להב רייס